Digitální RGB LED pásek 12W/m 24V bez krytí IP20
Popis
Digitální RGB LED pásek řízený čipem GS8208 integrovaným přímo do RGB diody, hustotou 60LED na 1 metr a napájecím napětím DC 24V.
K ovládání digitálních LED pásků je nutné použít k tomu určené ovladače nebo speciální řídící jednotky. Každá dioda je samostatně řiditelná a lze krátit po diodě, základní efekty lze uložit do paměti čipu, které je poté možné spustit i bez ovladače. V případě chybné LED na pásku se díky dvojitému přenosu signál nadále přenáší a ostatní LED nadále správně fungují.
Digitální LED pásek je možné zapojit pouze z jedné strany. Na LED pásku je vyznačena šipka, která označuje směr datového signálu. Při zapojení je nutné připojit pásek tak, aby signál postupoval ve směru této šipky, jinak nebude pásek správně fungovat.
Upozornění: Instalace digitálních LED pásků vyžaduje pokročilejší znalosti zapojení. Při neodborné montáži může snadno dojít k jejich poškození!
Kabely jsou standardně osazeny na obou stranách u originálního 5m návinu. Při objednávce kratší délky mohou být kabely pouze na jedné straně pásku a nemusí se vždy nacházet na straně určené pro napájení.
| Barva | Červená (R) | Zelená (G) | Modrá (B) | RGB |
| Světelný tok | 73 lm/m | 283 lm/m | 59 lm/m | 471 lm/m |
LED pásek prodáváme pouze na celé metry.
| 3M samolepící páska | ANO |
| Barva světla (?) | RGB |
| Dělitelnost | každých 100 mm |
| Krytí (?) | IP20 |
| Maximální délka zapojení | 5 m (10 m při zapojení z obou konců) |
| Návin na kotouči | 5 m |
| Počet LED | 60 LED/m |
| Pracovní teplota (?) | -25°C až max. 45°C |
| Světelný tok (?) | 59 lm/m, 73 lm/m, 283 lm/m, 471 lm/m, 515 lm/m |
| Šířka pásku | 10 mm |
| Typ LED čipu (?) | 5050SMD GS8208 inside IC |
| Vstupní napětí | DC 24 V |
| Výkon (?) | 12 W/m |
| Výška pásku | 2 mm |
| Vyzařovací úhel (?) | 120° |
| Záruka | 2 roky |
| Životnost (?) | až 30 000 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
