Černý závěsný lustr Elio s průhledným stínidlem pro žárovku E27
Popis
Závěsný lustr ELIO s průhledným skleněným stínidlem zaujme elegantním minimalistickým designem a kombinací čirého skla s černými detaily. Oválné transparentní stínidlo působí vzdušně, lehce a zároveň nechává vyniknout použitou žárovku, která se stává výraznou součástí celkového vzhledu svítidla. Díky svému univerzálnímu designu se skvěle hodí do moderních, loftových i lehce industriálních prostor.
| Barva produktu | černá |
| Barva stínidla | průhledná |
| Krytí (?) | IP20 |
| Materiál (?) | kov, plast |
| Materiál stínidla | sklo |
| Max. výkon žárovky | 15 W |
| Patice (?) | E27 |
| Rozměry | ø200 x 1700 mm |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Záruka | 5 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
