Bílý závěsný LED panel 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Popis
Bílý závěsný LED panel o rozměru 30 x 120 cm a výkonu 40 W poskytuje úsporné a spolehlivé osvětlení s vysokou účinností 120 lm/W a světelným tokem 4 800 lm. Vyzařuje příjemné denní bílé světlo o teplotě 4000K, které působí přirozeně a zajišťuje rovnoměrné osvětlení prostoru bez oslňování a nepříjemného blikání. Součástí balení je také elegantní lankový závěsný systém, díky kterému panel působí moderně a čistě v komerčních i technických prostorech.
Odolná konstrukce s krytím IP65 v kombinaci s voděodolným LED driverem umožňuje použití i v prostředí s vyšší vlhkostí nebo prašností. Závěsný LED panel je vhodný například do gastroprovozů, sprch a šaten, fitness center, laboratoří, potravinářských provozů, automyček nebo dalších prostor, kde je vyžadováno spolehlivé a odolné osvětlení.
LED panel lze stmívat po výměně původního nestmívatelného driveru za kompatibilní stmívatelný napájecí zdroj. Následně lze svítidlo ovládat pomocí triakového stmívače. Je však potřeba počítat s tím, že stmívatelný zdroj již nemusí dosahovat stejného IP krytí jako původní driver, což může ovlivnit celkové krytí svítidla.
Kvalitní hliníkový rám zajišťuje efektivní odvod tepla, vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost až 50 000 hodin. Prodloužená 5letá záruka je zárukou spolehlivého provozu a kvalitního zpracování.




LED panely svítí okamžitě na plný výkon. Dosahují vysoké svítivosti. Nejsou náchylné na časté spínání a mají dlouhou životnost. Jsou bezúdržbové. Nevydávají nepříjemné zvuky. Oproti klasickým stropním svítidlům se nepřehřívají, jsou tenké a jednotlivé LED diody nejsou viditelné.
LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
Podobné produkty
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | denní bílá |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP65 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Rozměry | 295 x 1195 x 35 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdélníkový |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 112° |
| Záruka | 5 let |
| Zařazení dle rozměru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Životnost (?) | 50 000 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
