Bílý přisazený LED panel s rámečkem 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Popis
Prémiový LED panel s nastavitelným výkonem 16-35W a efektivitou 130lm/W za skvělou cenu. Model UGR disponuje unikátním mikroprismatickým krytem, který zajišťuje vynikající rozptyl světla a minimalizuje tak míru nepříjemného oslnění. Využití nalezne např. v učebnách, ordinacích nebo v projekčních studiích. Tento panel o výkonu 16-35W a rozměru 60 x 60cm se skvěle hodí do podhledových aplikací. Snadno se vkládá do kazetových stropů ale lze jej objednat také s příslušenstvím pro montáž do sádrokartonu nebo pro přisazení ke zděnému stropu či zavěšení.
Pomocí DIP přepínače si můžete nastavit nejen požadovaný výkon - 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, ale také barvu světla podle potřeby – teplou bílou (3000 K), neutrální bílou (4000 K) nebo studenou bílou (6000 K).
Součástí balení je hliníkový rámeček, který slouží jako montážní prvek pro přisazení panelu ke stropu. Rámeček se skládá ze 4 částí, které snadno zkompletujete pomocí vnitřních L úchytů, díky tomu nejsou viditelné žádné šroubky z pohledové strany rámu.
Tento LED panel je dodáván včetně kvalitního napájecího zdroje Lifud s napětím na výstupu v rozmezí 28-42V, díky tomu na něj poskytujeme 5-ti letou záruku.




Moderní technologie, vysoký výkon, odolné provedení a prodloužená 5-ti letá záruka dělají z tohoto LED panelu ideální volbu všude tam, kde je vyžadováno spolehlivé a kvalitní osvětlení i v náročnějších podmínkách.
LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
Podobné produkty
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | teplá bílá, denní bílá, studená bílá, volitelná CCT |
| Činitel oslnění (UGR) | UGR<19 |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Rozměry | 600 x 600 x 70 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 2080 lm, 2340 lm, 2730 lm, 3250 lm, 3510 lm, 4030 lm, 4290 lm, 4550 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 3000-6000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 85° |
| Záruka | 5 let |
| Zařazení dle rozměru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Životnost (?) | 50 000 hodin |
Montáž rámečku
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
