Bílý přisazený LED panel s rámečkem 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Popis
Prémiový LED panel s výkonem 40 W poskytuje úsporné a spolehlivé osvětlení s vysokou účinností 120 lm/W a světelným tokem 4 800 lm. Vyzařuje příjemné denní bílé světlo o teplotě 4 000 K, které působí přirozeně a zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého prostoru bez oslňování a nepříjemného blikání.
Odolná konstrukce s krytím IP65 v kombinaci s voděodolným LED driverem umožňuje použití i v prostředí s vyšší vlhkostí či prašností. Vhodné řešení například pro gastroprovozy, sprchy a šatny, fitness centra, laboratoře, potravinářské provozy, automyčky nebo venkovní instalace.
Součástí balení je hliníkový rámeček, který slouží jako montážní prvek pro přisazení panelu ke stropu. Rámeček se skládá ze 4 částí, které snadno zkompletujete pomocí vnitřních L úchytů, díky tomu nejsou viditelné žádné šroubky z pohledové strany rámu.
LED panel lze stmívat po výměně za tento stmívatelný zdroj, který vyměníte za původní nestmívatelný zdroj. Po této výměně lze svítidlo ovládat pomocí triakového stmívače. Je však potřeba počítat s tím, že stmívatelný zdroj již nemá stejné krytí jako původní driver, a tím může dojít ke snížení celkového IP krytí svítidla.
Kvalitní hliníkový rám zajišťuje efektivní odvod tepla, okamžitý start bez hučení a dlouhá životnost až 50 000 hodin přináší bezstarostný provoz s minimálními náklady na údržbu.




Moderní technologie, vysoký výkon, odolné provedení a prodloužená 5-ti letá záruka dělají z tohoto LED panelu ideální volbu všude tam, kde je vyžadováno spolehlivé a kvalitní osvětlení i v náročnějších podmínkách.
LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
Podobné produkty
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | denní bílá |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP65 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Rozměry | 300 x 1200 x 70 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdélníkový |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 112° |
| Záruka | 5 let |
| Zařazení dle rozměru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Životnost (?) | 50 000 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
