Bílý podhledový LED panel 600 x 600mm 40W Economy
Popis
Nejlevnější podhledový LED panel do kazetových (rastrových) stropů na trhu! Konkuruje klasickým zářivkovým svítidlům. Se svítivostí 4040lm je jejich plnohodnotnou náhradou. Navíc nebliká, neoslňuje a má okamžitý náběh na plnou svítivost.
LED panel lze stmívat po výměně za tento stmívatelný zdroj, který vyměníte za původní nestmívatelný zdroj. Po výměně za tento stmívatelný zdroj lze pak panel stmívat pomocí triakového stmívače.
LED panely svítí okamžitě na plný výkon. Dosahují vysoké svítivosti. Nejsou náchylné na časté spínání a mají dlouhou životnost. Jsou bezúdržbové. Nevydávají nepříjemné zvuky. Oproti klasickým stropním svítidlům se nepřehřívají, jsou tenké a jednotlivé LED diody nejsou viditelné.




LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
Podobné produkty
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | teplá bílá, denní bílá, studená bílá |
| Energetická třída | E |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP20 |
| Materiál (?) | lakovaný hliník |
| Pracovní teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozměry | 595 x 595 x 34 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 3940 lm, 4040 lm, 4140 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 120° |
| Záruka | 3 roky |
| Zařazení dle rozměru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Životnost (?) | až 30 000 hodin |
