Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 40W IP65 Premium
Popis
Bílý podhledový LED panel s výkonem 40 W poskytuje úsporné a spolehlivé osvětlení s vysokou účinností 120 lm/W a světelným tokem 4 800 lm. Vyzařuje příjemné denní bílé světlo o teplotě 4 000 K, které působí přirozeně a zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého prostoru bez oslňování a nepříjemného blikání.
Odolná konstrukce s krytím IP65 v kombinaci s voděodolným LED driverem umožňuje použití i v prostředí s vyšší vlhkostí či prašností. Vhodné řešení například pro gastroprovozy, sprchy a šatny, fitness centra, laboratoře, potravinářské provozy, automyčky nebo venkovní instalace.
LED panel lze stmívat po výměně za tento stmívatelný zdroj, který vyměníte za původní nestmívatelný zdroj. Po této výměně lze svítidlo ovládat pomocí triakového stmívače. Je však potřeba počítat s tím, že stmívatelný zdroj již nemá stejné krytí jako původní driver, a tím může dojít ke snížení celkového IP krytí svítidla.
Kvalitní hliníkový rám zajišťuje efektivní odvod tepla, okamžitý start bez hučení a dlouhá životnost až 50 000 hodin přináší bezstarostný provoz s minimálními náklady na údržbu.




Stropní čtvercové svítidlo je určeno primárně do rastrových stropních kazetových podhledů, ale lze jej přisadit na jakýkoli pevný strop pomocí hliníkového rámečku pro přisazení.
Moderní technologie, vysoký výkon, odolné provedení a prodloužená 5-ti letá záruka dělají z tohoto LED panelu ideální volbu všude tam, kde je vyžadováno spolehlivé a kvalitní osvětlení i v náročnějších podmínkách.
LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | denní bílá |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP65 |
| Materiál (?) | lakovaný hliník |
| Rozměry | 595 x 595 x 32 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 4000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 112° |
| Záruka | 5 let |
| Zařazení dle rozměru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Životnost (?) | 50 000 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
