Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Popis
Prémiový LED panel s nastavitelným výkonem 16-35W a efektivitou 130lm/W za skvělou cenu. Model UGR disponuje unikátním mikroprismatickým krytem, který zajišťuje vynikající rozptyl světla a minimalizuje tak míru nepříjemného oslnění. Využití nalezne např. v učebnách, ordinacích nebo v projekčních studiích. Tento panel o výkonu 16-35W a rozměru 60 x 60cm se skvěle hodí do podhledových aplikací. Snadno se vkládá do kazetových stropů ale lze jej objednat také s příslušenstvím pro montáž do sádrokartonu nebo pro přisazení ke zděnému stropu či zavěšení.
Pomocí DIP přepínače si můžete nastavit nejen požadovaný výkon - 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, ale také barvu světla podle potřeby – teplou bílou (3000 K), neutrální bílou (4000 K) nebo studenou bílou (6000 K).
Tento LED panel je dodáván včetně kvalitního napájecího zdroje Lifud s napětím na výstupu v rozmezí 28-42V, díky tomu na něj poskytujeme 5-ti letou záruku.




LED panely svítí okamžitě na plný výkon. Dosahují vysoké svítivosti. Nejsou náchylné na časté spínání a mají dlouhou životnost. Jsou bezúdržbové. Nevydávají nepříjemné zvuky. Oproti klasickým stropním svítidlům se nepřehřívají, jsou tenké a jednotlivé LED diody nejsou viditelné.
LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 - 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.
| Barva produktu | bílá |
| Barva světla (?) | teplá bílá, denní bílá, studená bílá |
| Činitel oslnění (UGR) | UGR<19 |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytí (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Pracovní teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozměry | 595 x 595 x 35 mm |
| Stmívatelné (?) | NE (po výměně zdroje ANO) |
| Světelný tok (?) | 4030 lm, 2080 lm, 2340 lm, 2730 lm, 3250 lm, 3510 lm, 4290 lm, 4550 lm |
| Teplota chromatičnosti (?) | 3000-6000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupní napětí | AC 230 V |
| Výkon (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Vyzařovací úhel (?) | 85° |
| Záruka | 5 let |
| Zařazení dle rozměru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Životnost (?) | 50 000 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
